Ana içeriğe atla

NoxPlayer 5.1 Alternatif (Pc-Mac) Android Emulator indir


NoxPlayer 5 Win/Mac Android Emulator


Root destekli Pc'de android deneyimi yaşamak isteyen Windows Mac kullanıcıları BlueStack çalışmıyor kasıyor donuyor ise NoxPlayer'ı bir deneyin derim.

Oyunları denemedim lakin programlarda hiç kastığına şahit olmadım. İçinde açtığım droidvpn'yi kullanınca klavyeden yazı yazmakta zorlanıyorsunuz. Diğer programlarda bir sorun olacağını sanmıyorum. Benim gibi bir windows 8 kullanan birisi iseniz; bilgisayarınız donuyor kasılıyor ise bu emulatoru kesinlikle tavsiye ediyorum. Ayrıca aklıma takılan bir şey var. Madem bu kadar güzel bir şey yapıyorlar. Neden ücretsiz diye aklıma gelmemiş değil?!

Tabi ki NoxPlayer geliştiricileri android versiyonuna reklam eklemeyi unutmamış. 
Anlaşılıyor ki Biz yaptık herkes kullansın bedava olsun reklamımı görsün para kazanayım. 

Neyse eleştirilerden sonra bu emulatorün harika özelliklerine bakalım. 


NoxPlayer Özellikleri

 • Google play'i destekliyor. (Gapps)
 • Anroid 4.4.2 
 • Root destekli
 • Dokunmatik (Çoklu tuş, tuş atama vb)
 • Random İmei Değiştirme
 • Gsm No atama
 • Telefon tablet model değiştirme- Shake Telefonu sallama

- Keyboard Control 

- Ekran Görüntüsü Alma

- Virtual Location (Konum)

- My Computer (Bilgisayardaki dosyalara erişme) - Root ister

- Tam ekran Modu

- Ses Açma/Kapama

- Açık uygulamaları Oto Kapatma(Çalışmıyor.)

- Apk yükleme (Ekrana sürükleyip bırakabilirsiniz.)

- Yeniden Başlatma

- Macro Recorder (Yaptığınız her hareketi takip eder kaydeder.)

- Video Recorder

- Multi instance Manager (Çoklu hesap)

- ....


SYSTEM SETTİNGSİndir (Download)


*Full kurulumdur ekstra bir şey indirmeye gerek yoktur. Kurduktan sonra internet bağlantısı gerektirecek güncelleme paket indirme vs. yaşamazsınız.
Yorumlar

 1. Önemli Hatırlatma!
  Bu programdan doğacak her türlü zarardan çift klik sorumlu tutulamaz.

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Okuyup geçme yorum yap lütfen :)

Yorumunuz cevaplandığında bildirim almak için Beni bilgilendir'i işaretleyin.

Bu blogdaki popüler yayınlar

WhatsApp Şaka Virüsü

Whatsapp Şaka virüsü ile internetten anlamayan arkadaşlarınıza link atarak eğlenebilirsiniz. Sosyal mühendisliğiniz ne kadar iyiyse inandırıcılıkta artar. Hem android hem ios kullanıcılarında çalışır. Baştan söyleyelim bu virüs değildir. Yine siz bilirsiniz. Bu aralar hacklenmedik sistem kalmadı :D CiftKlik.Net olarak sorumluluk kabul etmiyoruz. Whatsapp api'ları ile ekrana istediğimiz yazıyı yazarak sosyal mühendislik yapıyoruz.

Bütün yazılım dillerinde "Merhaba Dünya" kodları

1)  ASSEMBLY // Ekrana “Merhaba!” yazan örnek program kodu: mov ax,cs mov ds,ax mov ah,9 mov dx, offset Git int 21h xor ax,ax int 21h Git: db "Merhaba!",13,10,"$" 2)  ALGOL (ALGOrithmic Language) // ALGOL 68'e ait, örnek “Merhaba!” kodu: begin print(( "Merhaba!" , newline)) end

İnönü Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği

Mezun oldum İnönü Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliğinden yeni mezun olmuş birisi olarak Mühendislik Fakültesi hakkında soru cevap olarak bölüm hakkında bilgi vermiş olacağım. Bilgisayarın bitinden, mimarisine, algoritmasından her şeyine bir fikir sahibi, bu fikirle kodlama yapabilecek seviyeye geldim. Gurbeti yaşadım. Evsiz barksız kalmanın yaşattığı hüznü anladım. Bir selamcık dost kavramını öğrendim. Farklı şehirlerden, farklı kültürden, farklı dilleri konuşan arkadaşlarım oldu.  Dost dediklerimden daha hatır bilen kişilere abilik yaptım, yol gösterecek abiler edindim. Yazılım dünyasından pek çevre yapamasam da güzel insanlar karşıma çıktı. Sınav saatine kadar dışarıda kaldığım zor günler yaşadım. Herkesin kaldığı sınavdan gözü kapalı geçtiğim ;) soru/cevap olmasına rağmen kaldığım sınavlar da oldu. Büyük şirketlerin açıklarını buldum, hala kapatılmadı.