Ana içeriğe atla

NoxPlayer 5.1 Alternatif (Pc-Mac) Android Emulator indir


NoxPlayer 5 Win/Mac Android Emulator


Root destekli Pc'de android deneyimi yaşamak isteyen Windows Mac kullanıcıları BlueStack çalışmıyor kasıyor donuyor ise NoxPlayer'ı bir deneyin derim.

Oyunları denemedim lakin programlarda hiç kastığına şahit olmadım. İçinde açtığım droidvpn'yi kullanınca klavyeden yazı yazmakta zorlanıyorsunuz. Diğer programlarda bir sorun olacağını sanmıyorum. Benim gibi bir windows 8 kullanan birisi iseniz; bilgisayarınız donuyor kasılıyor ise bu emulatoru kesinlikle tavsiye ediyorum. Ayrıca aklıma takılan bir şey var. Madem bu kadar güzel bir şey yapıyorlar. Neden ücretsiz diye aklıma gelmemiş değil?!

Tabi ki NoxPlayer geliştiricileri android versiyonuna reklam eklemeyi unutmamış. 
Anlaşılıyor ki Biz yaptık herkes kullansın bedava olsun reklamımı görsün para kazanayım. 

Neyse eleştirilerden sonra bu emulatorün harika özelliklerine bakalım. 


NoxPlayer Özellikleri

 • Google play'i destekliyor. (Gapps)
 • Anroid 4.4.2 
 • Root destekli
 • Dokunmatik (Çoklu tuş, tuş atama vb)
 • Random İmei Değiştirme
 • Gsm No atama
 • Telefon tablet model değiştirme- Shake Telefonu sallama

- Keyboard Control 

- Ekran Görüntüsü Alma

- Virtual Location (Konum)

- My Computer (Bilgisayardaki dosyalara erişme) - Root ister

- Tam ekran Modu

- Ses Açma/Kapama

- Açık uygulamaları Oto Kapatma(Çalışmıyor.)

- Apk yükleme (Ekrana sürükleyip bırakabilirsiniz.)

- Yeniden Başlatma

- Macro Recorder (Yaptığınız her hareketi takip eder kaydeder.)

- Video Recorder

- Multi instance Manager (Çoklu hesap)

- ....


SYSTEM SETTİNGSİndir (Download)


*Full kurulumdur ekstra bir şey indirmeye gerek yoktur. Kurduktan sonra internet bağlantısı gerektirecek güncelleme paket indirme vs. yaşamazsınız.
Yorumlar

 1. Önemli Hatırlatma!
  Bu programdan doğacak her türlü zarardan çift klik sorumlu tutulamaz.

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Okuyup geçme yorum yap lütfen :)

Yorumunuz cevaplandığında bildirim almak için Beni bilgilendir'i işaretleyin.

Popüler Bloglar

Link tl reklam geçme

Link.Tl reklamı beklemeden geçmek! Link.tl de reklamlarla uğraşmadan javascript kod ile reklamı beklemeden bypass edip geçebilirsiniz. javascript : ciftklik = "http://link.tl/i" ; + document .location.pathname; window .location.href = ciftklik; Kodu Kopyala Tek yapmanız gereken yukarıdaki kodu yer imlerine eklemek. Daha sonra geçmek istediğiniz reklam da çalıştırmak. Link Geçme sitesi   online Videolu anlatım  Etiket bulutu: link tl atlama, link tl çevirici, link tl çeviri, link tl çözücü, link tl çalışan bot, link tl engelleme, link tl geçme, link tl geçici, link tl geçme sitesi, link tl hile, link tl hack, link tl hileleri, link tl link kısaltma, link tl link açma, link tl link çevirici, link tl script,link tl geçme, link tl geçici, link tl geçme sitesi, link tl geçilmiyor, link tl geçmiyor, link.tl geçemiyorum, link tl geç, link tl geçme 2017, link tl nasıl geçilir, link.tl otomatik geçme,link tl geçme 2018

WhatsApp Şaka Virüsü

Whatsapp Şaka virüsü ile internetten anlamayan arkadaşlarınıza link atarak eğlenebilirsiniz. Sosyal mühendisliğiniz ne kadar iyiyse inandırıcılıkta artar. Hem android hem ios kullanıcılarında çalışır. Baştan söyleyelim bu virüs değildir. Yine siz bilirsiniz. Bu aralar hacklenmedik sistem kalmadı :D CiftKlik.Net olarak sorumluluk kabul etmiyoruz. Whatsapp api'ları ile ekrana istediğimiz yazıyı yazarak sosyal mühendislik yapıyoruz.

Firebase (JS) ile Gerçek Zamanlı Veri Tabanı

Javascript Firebase Web Kullanımı Bu yazı, web uygulamaları arasındaki iletişim için Firebase 'in Javascript ile Gerçek Zamanlı Veritabanını ( Real Time Database)  anlatan Türkçe dökümantasyondur.  Gerçek Zamanlı Veritabanı , istemciler ve sunucu arasındaki iletişim için Websockets kullanır. Firebase Nedir , Özellikleri? JSON formatı ile verilerimizi  gerçek zamanlı olarak depolayabildiğimiz, anlık olarak değişiklikleri görebildiğimiz websocket apisidir.  Cloud Firestore, Cloud Functions,Authentication, Hosting, Cloud Storage ,Realtime Database... WebSocket ve Real time Nedir? WebSocket, tek bir TCP bağlantısı üzerinden iki yönlü iletişim kanalı sağlayan bir iletişim protokolüdür. WebSocket protokolü, sunucuya ve sunucudan gerçek zamanlı veri aktarımını sağlayarak, tarayıcı ile web sunucusu arasında etkileşimi sağlamaktadır. Bu, sunucunun istemci istemeden tarayıcıya içerik gönderebileceği ve bağlantıyı açık tutarak istediği zaman mesaj alabilmesini veya gön

Sesiniz Taklit Edilebilir : Google Dublex, Lyrebird

Text To Speech Teknolojisi  Google Dublex, Lyrebird, VoCo Google I/O etkinliği sırasında Google Assistant 'ın yeni özelliği Duplex tanıtıldı. Yapay zeka tabanlı konuşma teknolojisi ile sesinizi taklit ettirebilir. Telefon görüşmelerinizi,randevularınızı ona yaptırabilirsiniz. Belkide ilerde şarkı söyletebilir, şiir okutabilirsiniz. Aklınıza ne gelirse. 

Bütün yazılım dillerinde "Merhaba Dünya" kodları

1)  ASSEMBLY // Ekrana “Merhaba!” yazan örnek program kodu: mov ax,cs mov ds,ax mov ah,9 mov dx, offset Git int 21h xor ax,ax int 21h Git: db "Merhaba!",13,10,"$" 2)  ALGOL (ALGOrithmic Language) // ALGOL 68'e ait, örnek “Merhaba!” kodu: begin print(( "Merhaba!" , newline)) end