Ana içeriğe atla

Torrent ve Cloud Servisler

Torrent ve Cloud Servisler

CloudConvertBenim en çok kullandığım cloud servisi adında da anlaşıldığı gibi dosya formatlarını çevirmenize düzenlemenize ve url ile dosyaları hızlı bir şekilde drive, box, dropbox, onedrive a kolayca upload etmenize yarıyor.
CloudConvert'e üye olmanız durumunda en fazla 1gb lik dosyayı upload edip ceviri yapabiliyorsunuz. Daha fazlası için satın almanız gerekiyor. Her türlü dosya formatını destekliyor. Hatta ip tv kaydı bile yapabiliyorsunuz geniş trafiği olan ip tv ler için indirme de yapıyor fakat indirmeyi durdurmayı şuan için yapamadım.

Rar dosyalarını açabilir. Mp3 dosyalarınızın tag etiketlerini düzenleyebilirsiniz bu site sayesinde daha bir çok özelliği ile. Hepsini burda yazmam çok uzun olur. 

Aklınıza şu soru gelebilir ya zaten benim bilgisayarda var bunlar. Diyelim ki bir rar dosyasını indireceksiniz hem indirme bağlantısı yavaş hemde içeriği bilmiyorsunuz. Dosya direkt urlsini yazıp bu siteden dosyaları çıkartabilirsiniz. Eğer ki url adresi size özel değilse.

                                               Günlük işlem sınırı ise 20 25 tane dosya çeviri hakkınız var. Seedr.cc


Torrent dosyalarınızı programa gerek duymadan magnet ya da torrent dosyalarınızı yükleyip yine kendi sunucularına o dosyayı indirtip tekrardan indirebilme ve izleme imkanına sahip oluyorsunuz.
Bantwith'i size sınırsız veriyor. Dosya limiti ise en fazla 2gb dosyayı işlem yapabiliyorsunuz.
Ayrıca aşağıdaki bağlantıdan kayıt olmanınız durumunda hem siz hem de biz 500mb boş alan kazanmış oluyoruz. Ayrıca 2.5 gb boş alan için verilen görevleri yapmanız durumunda boş alan daha kazamış oluyorsunuz. Artık sadece torrent arama sitelerinde film /program/pdf/ gibi şeyleri bulmak size kalmış Yorumlar

Popüler Bloglar

Link tl reklam geçme

Link.Tl reklamı beklemeden geçmek! Link.tl de reklamlarla uğraşmadan javascript kod ile reklamı beklemeden bypass edip geçebilirsiniz. javascript : ciftklik = "http://link.tl/i" ; + document .location.pathname; window .location.href = ciftklik; Kodu Kopyala Tek yapmanız gereken yukarıdaki kodu yer imlerine eklemek. Daha sonra geçmek istediğiniz reklam da çalıştırmak. Link Geçme sitesi   online Videolu anlatım  Etiket bulutu: link tl atlama, link tl çevirici, link tl çeviri, link tl çözücü, link tl çalışan bot, link tl engelleme, link tl geçme, link tl geçici, link tl geçme sitesi, link tl hile, link tl hack, link tl hileleri, link tl link kısaltma, link tl link açma, link tl link çevirici, link tl script,link tl geçme, link tl geçici, link tl geçme sitesi, link tl geçilmiyor, link tl geçmiyor, link.tl geçemiyorum, link tl geç, link tl geçme 2017, link tl nasıl geçilir, link.tl otomatik geçme,link tl geçme 2018

WhatsApp Şaka Virüsü

Whatsapp Şaka virüsü ile internetten anlamayan arkadaşlarınıza link atarak eğlenebilirsiniz. Sosyal mühendisliğiniz ne kadar iyiyse inandırıcılıkta artar. Hem android hem ios kullanıcılarında çalışır. Baştan söyleyelim bu virüs değildir. Yine siz bilirsiniz. Bu aralar hacklenmedik sistem kalmadı :D CiftKlik.Net olarak sorumluluk kabul etmiyoruz. Whatsapp api'ları ile ekrana istediğimiz yazıyı yazarak sosyal mühendislik yapıyoruz.

Firebase (JS) ile Gerçek Zamanlı Veri Tabanı

Javascript Firebase Web Kullanımı Bu yazı, web uygulamaları arasındaki iletişim için Firebase 'in Javascript ile Gerçek Zamanlı Veritabanını ( Real Time Database)  anlatan Türkçe dökümantasyondur.  Gerçek Zamanlı Veritabanı , istemciler ve sunucu arasındaki iletişim için Websockets kullanır. Firebase Nedir , Özellikleri? JSON formatı ile verilerimizi  gerçek zamanlı olarak depolayabildiğimiz, anlık olarak değişiklikleri görebildiğimiz websocket apisidir.  Cloud Firestore, Cloud Functions,Authentication, Hosting, Cloud Storage ,Realtime Database... WebSocket ve Real time Nedir? WebSocket, tek bir TCP bağlantısı üzerinden iki yönlü iletişim kanalı sağlayan bir iletişim protokolüdür. WebSocket protokolü, sunucuya ve sunucudan gerçek zamanlı veri aktarımını sağlayarak, tarayıcı ile web sunucusu arasında etkileşimi sağlamaktadır. Bu, sunucunun istemci istemeden tarayıcıya içerik gönderebileceği ve bağlantıyı açık tutarak istediği zaman mesaj alabilmesini veya gön

Bütün yazılım dillerinde "Merhaba Dünya" kodları

1)  ASSEMBLY // Ekrana “Merhaba!” yazan örnek program kodu: mov ax,cs mov ds,ax mov ah,9 mov dx, offset Git int 21h xor ax,ax int 21h Git: db "Merhaba!",13,10,"$" 2)  ALGOL (ALGOrithmic Language) // ALGOL 68'e ait, örnek “Merhaba!” kodu: begin print(( "Merhaba!" , newline)) end

Sesiniz Taklit Edilebilir : Google Dublex, Lyrebird

Text To Speech Teknolojisi  Google Dublex, Lyrebird, VoCo Google I/O etkinliği sırasında Google Assistant 'ın yeni özelliği Duplex tanıtıldı. Yapay zeka tabanlı konuşma teknolojisi ile sesinizi taklit ettirebilir. Telefon görüşmelerinizi,randevularınızı ona yaptırabilirsiniz. Belkide ilerde şarkı söyletebilir, şiir okutabilirsiniz. Aklınıza ne gelirse.