Ana içeriğe atla

Torrent ve Cloud Servisler

Torrent ve Cloud Servisler

CloudConvertBenim en çok kullandığım cloud servisi adında da anlaşıldığı gibi dosya formatlarını çevirmenize düzenlemenize ve url ile dosyaları hızlı bir şekilde drive, box, dropbox, onedrive a kolayca upload etmenize yarıyor.
CloudConvert'e üye olmanız durumunda en fazla 1gb lik dosyayı upload edip ceviri yapabiliyorsunuz. Daha fazlası için satın almanız gerekiyor. Her türlü dosya formatını destekliyor. Hatta ip tv kaydı bile yapabiliyorsunuz geniş trafiği olan ip tv ler için indirme de yapıyor fakat indirmeyi durdurmayı şuan için yapamadım.

Rar dosyalarını açabilir. Mp3 dosyalarınızın tag etiketlerini düzenleyebilirsiniz bu site sayesinde daha bir çok özelliği ile. Hepsini burda yazmam çok uzun olur. 

Aklınıza şu soru gelebilir ya zaten benim bilgisayarda var bunlar. Diyelim ki bir rar dosyasını indireceksiniz hem indirme bağlantısı yavaş hemde içeriği bilmiyorsunuz. Dosya direkt urlsini yazıp bu siteden dosyaları çıkartabilirsiniz. Eğer ki url adresi size özel değilse.

                                               Günlük işlem sınırı ise 20 25 tane dosya çeviri hakkınız var. Seedr.cc


Torrent dosyalarınızı programa gerek duymadan magnet ya da torrent dosyalarınızı yükleyip yine kendi sunucularına o dosyayı indirtip tekrardan indirebilme ve izleme imkanına sahip oluyorsunuz.
Bantwith'i size sınırsız veriyor. Dosya limiti ise en fazla 2gb dosyayı işlem yapabiliyorsunuz.
Ayrıca aşağıdaki bağlantıdan kayıt olmanınız durumunda hem siz hem de biz 500mb boş alan kazanmış oluyoruz. Ayrıca 2.5 gb boş alan için verilen görevleri yapmanız durumunda boş alan daha kazamış oluyorsunuz. Artık sadece torrent arama sitelerinde film /program/pdf/ gibi şeyleri bulmak size kalmış Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

WhatsApp Şaka Virüsü

Whatsapp Şaka virüsü ile internetten anlamayan arkadaşlarınıza link atarak eğlenebilirsiniz. Sosyal mühendisliğiniz ne kadar iyiyse inandırıcılıkta artar. Hem android hem ios kullanıcılarında çalışır. Baştan söyleyelim bu virüs değildir. Yine siz bilirsiniz. Bu aralar hacklenmedik sistem kalmadı :D CiftKlik.Net olarak sorumluluk kabul etmiyoruz. Whatsapp api'ları ile ekrana istediğimiz yazıyı yazarak sosyal mühendislik yapıyoruz.

Bütün yazılım dillerinde "Merhaba Dünya" kodları

1)  ASSEMBLY // Ekrana “Merhaba!” yazan örnek program kodu: mov ax,cs mov ds,ax mov ah,9 mov dx, offset Git int 21h xor ax,ax int 21h Git: db "Merhaba!",13,10,"$" 2)  ALGOL (ALGOrithmic Language) // ALGOL 68'e ait, örnek “Merhaba!” kodu: begin print(( "Merhaba!" , newline)) end

İnönü Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği

Mezun oldum İnönü Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliğinden yeni mezun olmuş birisi olarak Mühendislik Fakültesi hakkında soru cevap olarak bölüm hakkında bilgi vermiş olacağım. Bilgisayarın bitinden, mimarisine, algoritmasından her şeyine bir fikir sahibi, bu fikirle kodlama yapabilecek seviyeye geldim. Gurbeti yaşadım. Evsiz barksız kalmanın yaşattığı hüznü anladım. Bir selamcık dost kavramını öğrendim. Farklı şehirlerden, farklı kültürden, farklı dilleri konuşan arkadaşlarım oldu.  Dost dediklerimden daha hatır bilen kişilere abilik yaptım, yol gösterecek abiler edindim. Yazılım dünyasından pek çevre yapamasam da güzel insanlar karşıma çıktı. Sınav saatine kadar dışarıda kaldığım zor günler yaşadım. Herkesin kaldığı sınavdan gözü kapalı geçtiğim ;) soru/cevap olmasına rağmen kaldığım sınavlar da oldu. Büyük şirketlerin açıklarını buldum, hala kapatılmadı.